برنامه‌های آموزشی جامع و متنوع در پردیس پلارک

کارت مهارت های زندگی (6)
 • مهارت های زندگی

مهارت‌های زندگی، توانایی‌هایی فردی و اجتماعی هستند که باید به دانش‌آموزان آموخته شوند. این مهارت‌ها در کودکان توانایی برقراری ارتباطات بین فردی مناسب و موثر، انجام مسئولیت‌های اجتماعی، درک و همدلی و تصمیم‌گیری صحیح را ایجاد می‌کنند. ما در مدرسه پلارک به کودکان می‌آموزیم چگونه با بهره‌گیری از این مهارت‌ها در عین استقلال فردی، رفتارهایی سازگارانه و مثبت داشته باشند و بتوانند از پس معضلات و مشکلات زندگی بربیایند.

 • هنر و زیبایی شناسی

هنر دستی نوازشگر برای روح و روان آدمی است؛ دستی که می‌بخشد، می‌شکوفاند و آرامش از دست رفته هر روز را به ما بازمی‌گرداند. هنر نقطه پیوند ما با طبیعت از طریق نشانگانی نهان شده در آن است. دمی مسیحایی است که انگیزه می‌بخشد و جاودانه می‌سازد. از این‌رو انواع مختلفی از هنرها را ما در مدرسه پلارک برای کودکان شما در قالب کارگاه‌هایی آموزشی در محیط‌های شاد و خلاقانه فراهم کرده‌ایم.

کارگاه رنگ (169)
نمایش الفبا غضنفر- شهادت قاسم سلیمانی (36)
 • بازی و نمایش

  بازی و نمایش دو واسطه و ابزار آموزشی کارآمد برای انتقال مفاهیم به کودکان هستند. بیشتر موضوعات کتاب‌های درسی به‌ویژه دروس ابتدایی دارای قابلیت تدریس در قالب نمایش‌هایی کوتاه در کلاس هستند. همچنین ما در مدرسه پلارک بسیاری از محتواهای آموزشی را در قالب بازی‌ها به فرزندان شما می‌آموزیم؛ زیرا با این شیوه، هم زودتر می‌آموزند و هم بیشتر در ذهن آن‌ها باقی می‌ماند.

 • اهمیت به سبک‌های یادگیری

  امروزه ما با بهره‌گیری از دانش روان‌شناسان و مشاوران آموزشی می‌دانیم که هر کودکی برای یادگرفتن دارای سبکی اختصاصی یا تلفیقی است. برای مثال، یادگیری در برخی کودکان، بیشتر از طریق شنیدن، برخی از طریق بینایی، و برخی از طریق سبک‌هایی تلفیقی از حواس پنج‌گانه اتفاق می‌افتد. بنابراین معلمان مدرسه پلارک طوری آموزش دیده‌اند که بتوانند این سبک‌ها را از هم تمیز دهند و با استفاده از وسایل کمک‌آموزشی گوناگون، بهترین روش‌های یادگیری فردی و اختصاصی را به‌کار گیرند.

22
33
 • تکنولوژی آموزشی

  امروزه دیگر آموزش تنها از طریق کتاب چاپی و حضور در کلاس اتفاق نمی‌افتد؛ بلکه فناوری چنان دنیای آموزش را گسترده ساخته است که دوری از آن به معنای پسرفت است. به‌همین دلیل ما در مدرسه پلارک از مدرن‌ترین تکنولوژی‌های آموزشی و کمک‌آموزشی برای تسهیل و دلپذیر ساختن فرآیند آموزش برای کودکان استفاده می‌کنیم.

 • مراسم های ملی و مذهبی

  هویت هر آن چیزی است که فرد را از دیگری متمایز میکند و چه بسا ما در فرهنگ و مذهب و ملیت خویش چیزهایی داریم که با افتخار به ما هویت می بخشد. اهمیت به مراسم های ملّی و مذهبی بخش بزرگی از برنامه های مدرسه پلارک است که با هویت بخشی به کودکان، زمینه های رشد عزت نفس و پرورش اعتماد به نفس را در کودکان مهیا میسازد.

مراسم محرم (47)

  خانه فروشگاهارسال پیامشماره تماس