سفری برای کشف استعدادها در پردیس پلارک

تحصیل در مدرسه پلارک، همچون سفری است برای کشف استعدادهای درونی و توسعه آن‌ها. اهمیت کشف استعدادها در این است که تعیین کننده قابلیت‌های کودکان و نقشه راهی برای تعیین اهداف و آینده آن‌ها است؛ این‌که در آینده مهندسانی توانا، پزشکانی دلسوز، هنرمندانی متعهد یا ورزشکارانی با اخلاق باشند.

ما با گردهم‌آوردن انواع دوره‌ها و امکانات آموزشی  و ورزشی و همچنین انواع هنرها به تقویت استعدادهای فرزندان شما کمک میکنیم. ما همچنین بر این استعدادها، تنها در راستای علاقمندی کودکان شما تاکید می‌کنیم؛ زیرا بدون علاقمندی، هیچ استعدادی شکوفا نخواهد شد.

55
ordoo aberon (27)
کارگاه نجاری (5)
DSC_0582

هوش های گاردنر یا همان هوش چندگانه ، یک نظریه بسیار جالب برای شناسایی استعداد و توانایی های افراد در هشت زمینه مختلف است. طبق نظریه هوش چندگانه گاردنر ، همه انسان‌ها دارای انواع مختلفی از هوش هستند؛ در واقع یک فرد باهوش، نباید فقط ضریب هوشی (IQ) بالایی داشته باشد؛ در این نظریه برای سنجش توانمندی‌ها و استعدادهای یک انسان، ضریب هوشی را در 8 بخش زیر اندازه می‌گیرند:

  1. هوش تصویری – فضایی
  2. هوش کلامی – زبانی
  3. هوش منطقی – ریاضی
  4. هوش بدنی – جنبشی
  5. هوش موسیقایی
  6. هوش درون فردی
  7. هوش برون فردی
  8. هوش طبیعت گرا
فوتبال- مسابقات دوستانه یلدا (75)

با اندازه گیری میزان مشخص هر یک از این هوش‌ها شما خواهید فهمید که فرزندتان در چه زمینه‌هایی مستعد است، چه توانایی‌هایی دارد و بهتر است چه مشاغلی انتخاب کند.

اگر امتیاز هوش چندگانه شما در بخشی پایین است اصلا نگران نباشید؛ گاردنر معتقد است هوش های هشتگانه قابل آموزش هستند و هر فرد ممکن است بتواند چند جنبه هوشی خود را تقویت کند.همچنین با پرورش دادن هر کدام از این استعداد ها نه تنها میتوان احتمال موفقیت را در انجام امور افزایش داد، بلکه از انجام آنها هم حسابی لذت برد.

    خانه فروشگاهارسال پیامشماره تماس