ordoo shenzar (8)
سلام!
_

در مجموعه پردیس پلارک چه خبر است؟

همه ما پدران و مادران دوست داریم بهترین ها را برای فرزندان خود مهیا کنیم. دوست داریم هر روز شادی آنان را ببینیم و به موفقیت های آنان افتخار کنیم. آینده روشن و زندگی سالم آنان آرزوی ماست و در این میان تحصیل موفق ضمانت رسیدن به این آرزوهاست…

دوست داریم بدانیم در کلاس درس فرزندمان چه می گذرد و او چگونه می آموزد؟

تا چه اندازه آموزش ها بر جان او می نشیند و در مدرسه به او چه می گذرد؟

ما دوست داریم فرزندمان در مسیر علاقه و استعداد خود پیشرفت کند و به موفقیت دست پیدا کند. اما یک مدرسه برای به واقعیت رساندن این آرزوها چه میتواند انجام دهد؟ تا چه اندازه رسیدن به این آرزوها میتواند دست یافتنی باشد؟ تا چه اندازه نزدیک…

مدرسه در باور ما جایی‌ست، همین نزدیکی؛

شعبه‌ای از کارگاه آفرینش؛

جایی که عشق بی قید و شرط و دانایی در آن جاری‌ست؛

جایی که همه ما خواهیم آموخت، چگونه انتخاب کنیم “بودن و شدن” را!

12کادر مجموعه
100کودک شاد
6سال تجربه
8مجموعه ی همکار
اعضا
_

آشنایی با کادر مجموعه پردیس پلارک

_

سرکار خانم

بنفشه خوشحالی

 مربی پیش دبستانی

جناب آقای

محمد باقری

 معلم کلاس اول ابتدایی

جناب آقای

مهدی رضایی

معلم کلاس دوم ابتدایی

جناب آقای

علی طالبی زاده

مدیر مجموعه و معلم کلاس سوم ابتدایی

جناب آقای

علی پور سیف الدینی

معاون آموزشی و معلم کلاس چهارم ابتدایی

سرکار خانم

سمانه قلاسی

معلم کلاس پنجم ابتدایی

جناب آقای

حمزه رضایی

معاون اداری و اجرایی

سرکار خانم

فرزانه شیرزادی

مسئول انتشارات 

سرکار خانم

خانم ماهانی

حسابدار مجموعه

جناب آقای

علی مهدوی

مسئول خدمات

جناب آقای

احسان احمدپور

مسئول تدارکات

جناب آقای

محسن طالبی زاده

موسس

پردیس پلارک
_

پردیس پلارک اینگونه آغاز شد…

_

 

در مهرماه سال 1395 در 60 کیلومتری شمال شهرستان رفسنجان و در شهر صفائیه، پیش‌دبستانی حاج محمد پلارک کار خود را با 10 کودک با بازسازی یکی از قدیمی‌ترین مدارس شهر آغاز کرد. دیری نپایید که این مرکز آموزشی شیوه متفاوت و نگاه جدید خود را به آموزش و تربیت فرزندان، به خانواده‌ها اثبات رساند.

پس از گذشت چهار سال و جدا شدن پیش‌دبستانی و مدرسه، مجموع دانش‌آموزان و نوآموزان آن به 112 نفر رسیده است و این مدرسه در ایام پر درد و رنج کرونا نیز با تغییر شیوه‌های تدریس خود از حضوری به مجازی به کار خود ادامه می‌دهد.

 • چشم‌اندازهای آینده روشن مجموعه پلارک

مهمترین چشم‌انداز ما در پلارک این است که افرادی دارای اعتماد به نفس و مسئولیت‌پذیری بالا را که توانایی دستیابی به پتانسیل‌های خود دارند، پرورش دهیم. ما این کار را با فراهم کردن یک محیط یادگیری شاد، ایمن و حمایتی انجام می‌دهیم که در آن از همه فرصت‌های برابر و از همه دستاوردها تجلیل می‌شود. چشم‌انداز ما جامعه‌ای است که در آن همه کودکان احساس عشق، احترام و ارزشمندی می‌کنند و می‌توانند در حد توان خود پیشرفت کنند.

ما معتقدیم یک کودک شاد، یک کودک موفق خواهد بود. بنابراین متعهد هستیم، با فراهم‌سازی محیطی مثبت، ایمن و محرک، کودکان را یاری کنیم تا یاد بگیرند؛ به ارزش‌های خود پی ببرند؛ به پتانسیل‌های خود دست یابند و از یادگیری نهایت لذت را ببرند. چشم انداز ما آموزش همه دانش‌آموزان به بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی و آماده ساختن آن‌ها برای تبدیل شدن به اعضایی مولّد، مسئول، اخلاق‌مدار، متدیّن، خلاق و دلسوز برای جامعه است.

DSC_0206
20
 • ماموریت مهمی که داریم

   

  ماموریت ما ارائه خدمات آموزشی با بالاترین کیفیت و مراقبت از کودکان در محیطی امن، مملو از احترام و فراگیر است که پایه و اساس یادگیری مادام‌العمر را ایجاد کند. ما عشق به یادگیری را در کودکان تقویت و آن‌ها را به رشد و شکوفایی ترغیب می‌کنیم. مدرسه پلارک محیطی شاد و پویا برای کشف و توسعه استعدادها، افزایش خلاقیت و پرورش در ابعاد مختلف اجتماعی، عاطفی، شناختی و جسمی است. زیرا تنها در چنین محیطی است که تصویری مثبت از کسب دانش در ذهن کودکان خلق و ثبت می‌شود.

 

 • با پردیس پلارک بیشتر آشنا شوید

   

  پردیس پلارک یک مجموعه آموزشی شامل مهدکودک، پیش دبستانی و دبستان به‌همراه انواع کارگاه‌های آموزشی و کلاس‌های ورزشی و هنری است. پردیس پلارک مجموعه‌‌ای تخصصی برای تربیت کودکان و دانش‌آموزانی شاد، خلاق و مسئولیت‌پذیر است. ما در این مجموعه با همراهی بهترین معلمان و مربیان در تلاشیم تا همه دانش‌آموزان به بالاترین سطح پیشرفت تحصیلی دست یابند.

2 (2)

  خانه فروشگاهارسال پیامشماره تماس